۱۴۰۰/۱۱/۰۳
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۳

اطلاعیه ی نحوه ی حضور دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی جدید

465 بازدید
Rate this post

با سلام خدمت والدین و دانش آموزان عزیز؛

احتراما بنا به دستور مقام عالی وزارت آموزش و پرورش کلاسهای درسی سال تحصیلی جدید از ساعت ۸ صبح شنبه مورخ ۹۹/۶/۱۵ رسما بصورت حضوری شروع خواهد شد لذا موارد ذیل توسط‌ دانش آموزان عزیز مورد انتظار میباشد:

⭕️مدت زمان کلاس ها به صورت حضوری ۳۵ دقیقه و مدت زمان زنگ تفریح ۱۰ دقیقه به شرح ذیل میباشد:
۱⃣جلسه اول شامل دو جلسه ۳۵ دقیقه ای (از ساعت ۸:۰۰ تا ۸:۳۵ صبح و از ۸:۴۵ تا ۹:۲۰ صبح)
۲⃣جلسه دوم شامل دو جلسه ۳۵ دقیقه ای (از ساعت ۹:۳۵ تا ۱۰:۱۰ صبح و از ۱۰:۲۰ تا ۱۰:۵۵ صبح)
۳⃣جلسه سوم شامل دو جلسه ۳۵ دقیقه ای (از ساعت ۱۱:۱۰ تا ۱۱:۴۵صبح و ۱۱:۵۵ تا ۱۲:۳۰ صبح)
💥💥زمان بندی کلاسها بر اساس جلسه استانی عصر جمعه ۱۴ شهریور احتمالا تغییر داشته باشد که اعلام خوهد شد💥💥
⭕️نظر به اینکه ایاب و ذهاب دانش آموزان برعهده خانواده های محترم میباشد، در صورت عدم تغییر برنامه زمانبندی فوق، بگونه ای هماهنگ شود که حضور دانش آموزان عزیز ۷:۴۵ صبح و خروج آنان ساعت ۱۲:۳۵ صبح باشد.

⭕️با عنایت به عدم الزام دانش آموزان در حضور در آموزشگاه، استدعا داریم دانش آموزان عزیزی که خودشان یا یکی از اعضای خانواده شان مبتلا به کرونا یا مشکوک به آن و یا حتی آنفلوآنزا یا سرماخوردگی ساده هم شده اند از حضور در کلاسها خودداری نمایند. بدیهی است در این موارد ارائه گواهی پزشکی هم ضرورت نداشته و فقط تماسی از والدین محترم به معاون پایه کفایت میکند.
⭕️خواهشمندیم بمنظور پرهیز از تراکم جمعیتی در آموزشگاه، والدین محترم از حضور در دبیرستان بویژه روزهای شنبه و یکشنبه خودداری فرمایند.
⭕️با توجه به اینکه فضای مناسب برای استقرار متناسب با دستورالعملهای بهداشتی برای صندلی های دانش آموزان پیش بینی شده لذا نگرانی از این جهت وجود ندارد لیکن در صورت حضور بیش از ۱۶ نفر در هر کلاس، از یکشنبه کلاسها بصورت زوج و فرد تشکیل خواهد شد.
با توجه به ضرورت و حساسیت دروس، کلاسهای درسی دانش آموزان پایه های دوازدهم در سالن های نمازخانه و قرائت خانه دبیرستان تشکیل شده و مسیر رفت و آمد آنان نیز از پله های فلزی پشت سالن خواهد بود. رفت و آمد دانش آموزان‌پایه های دهم و یازدهم نیز از کریدور اصلی دبیرستان خواهد بود.
⭕️رعایت دستور العمل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی و پروتکلهای بهداشتی توسط دانش آموزان (شامل زدن ماسک، عدم دست دادن با سایرین تحت هر شرایط، پرهیز از خوردن و آشامیدن در کلاس، رعایت فاصله فیزیکی از سایرین، پرهیز از جابجا کردن صندلیها و تغییر مکان نشستن در کلاس، شستشوی دستها پس از هر بار استفاده از دستشویی، رعایت حداقل تماس با سطوح؛ نرده ها، دستگیره ها و سایر وسایل، استفاده مطلق از وسایل بهداشتی و آشامیدنی و نوشت افزار شخصی و…) الزامی است.
⭕️کلاسهای ورزش دبیرستان فعلا تشکیل نخواهد شد.
⭕️بوفه و فروشگاه دبیرستان نیز تا اطلاع ثانوی و صدور مجوزهای مراجع بهداشتی تعطیل خواهد بود.
⭕️با توجه به سبک بودن برنامه کلاس درس دانش آموزان پایه دوازدهم‌انسانی، این گروه از یکشنبه شانزدهم شهریور در دبیرستان حضور پیدا خواهند کرد.
⭕️با عنایت به تغییرات پیش آمده طی چند روز اخیر در دستورالعملهای وزارتی، استدعا داریم خانواده های معزز با سعه صدر و شکیبایی و همراهی، یاریگر ما در آغاز سال تحصیلی جدید که با شرایط خاص بهداشتی همراه شده باشند.
⭕️ضمنا با توجه به تغییرات احتمالی در برنامه کلاسها، و تغییر سیاستهای احتمالی بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا، شایسته است از طریق کانالهای ارتباطی شاد، واتس آپ و تلگرام پیگیر اخبار باشید.

⭕️ حضور دانش آموزان باید با یک لباس پاچه ای ساده ترجیحا یاسی رنگ و یک شلوار پارچه ای ساده ترجیحا سورمه ای باشد.(از پوشیدن لیاس هایی به غیر از جنس پارچه ای و طرح دار و یا حاوی جملات و یا رنگ های نا متعارف و… جدا خودداری نمایید. با این موارد برخورد خواهد شد.)

⭕️ از داشتن مدل مو ی نا متعارف نیر جدا خودداری نمایید.

دبیرستان استعدادهای درخشان برازنده مقدم یزد

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://bsampad.ir/?p=1661
اشتراک گذاری:
انتظارقائم
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد اطلاعیه ی نحوه ی حضور دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.