۱۴۰۱/۰۳/۰۲
  ۱۴۰۱/۰۳/۰۲

انجمن برنا

… و اینک برنا

چهارسال پیش جمعی از «نخبگان سمپادی دبیرستان استعدادهای درخشان برازنده مقدم یزد» با توکل بر «واحد بی عدد» و «قادر بی مدد» و با تکیه بر توانمندی های خود، دستان آرزو و پاهای تلاششان را استوار کرده و نگاه خود را از «حصار متداول ها» فراتر بردند تا «معجزه گر آینده خویش» شده و «خواستن و توانستن برخورد با ناممکن ها»  را ممکن نمایند.

و اینچنین شد که «انجمن علمی – آموزشی – پژوهشی برنا» به عنوان یک «تشکل دانش آموز محور سمپادی» در سمپاد یزد شکل گرفت تا «تلاش های عالمانه و عازمانه» عزیزانمان در این «تربیتکده» و «جسارتخانه» منجر به رخدادهایی نیکو و مبارک در بین دانش آموزان توانمند «سمپادی و غیر سمپادی» گردد و با شکفتن گلهای موفقیت در وجود آنان، فضای ایران اسلامی عطراگین شده و نام یزد و یزدی، بیش از گذشته در زمره «نیکان روزگار و بهشتیان پیروزه بخت روی زمین» حک شود.

… و اما بعد؛

باتوجه به دانش آموز محور بودن فعالیت های این انجمن و بهره گیری از قابلیت ها و سلائق متنوع شما عزیزان، تصمیم داریم تا شورای مدیریت و برنامه ریزی این انجمن را تا اوایل تابستان تشکیل دهیم. لذا کلیه دانش آموزان پایه نهم و دهم دبیرستان های شهید رمضانخانی و برازنده مقدم یزد میتوانند با مراجعه به ربات برنا یا سایت دبیرستان که در انتها این پست آدرس آن آمده، ضمن ارائه رزومه و سوابق علمی و پژوهشی و معدل نوبت اول خود، کاندیداتوری شان را اعلام نمایند.

ضمنا به زودی شرایط عضویت در این انجمن شامل عضویت پیوسته ، ویژه دانش آموزان پسر سمپادی استان یزد و عضویت گسسته، ویژه دانش آموزان کل استان اعلام شده و پس از صدور کارت الکترونیکی عضویت در برنا، اعضا میتوانند ضمن حضور در کلوپ ها و پاتوق های برنایی، از کتابفروشی ها و مراکز فرهنگی و علمی با تخفیف های قراردادشده نیز خرید داشته باشند.

ضمنا دانش آموزان دختر سمپادی میتوانند در برنامه های رسمی مصوب که متعاقبا اعلام میگردد شرکت داشته باشند.

ربات انجمن برنا: t.me/borna-sampadbot

کانال تلگرام: t.me/borna-sampad

پیج اینستا گرام: @borna-sampad

جهت عضویت در هیئت رئیسه یا عضویت گسسته به لینک زیر مراجعه نمایید

ثبت نام